Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/a/c/ac65b567-90e1-4196-8969-6a0a43fed08b/zaraguza.com/sub/awards/libs/Nette/loader.php on line 19
Podeľte sa o úspech | Facebook | Zaraguza Digital Awards

Sme najoceňovanejšia digitálna agentúra Zlatého klinca 2010 aj 2011.
Teraz nás môžete ohodnotiť aj vy!

Podeľte sa o úspech

Slovak Telekom

ZADANIE:

Vytvoriť online riešenie pre biznis kampaň spoločností T-com a T-mobile. Kampaň sa mala niesť v duchu claimu spoločností: Zažime to spolu.

INSIGHT:

Na Slovensku neexistovalo miesto, kde by sa mohli firmy pochváliť. Jediným riešením bolo zaplatiť si vlastnú kampaň, čo si mnohí drobní podnikatelia nemohli dovoliť.

RIEŠENIE:

Vytvorili sme špeciálnu online službu, ktorá využila potenciál prepájania stránok s nástrojmi Facebooku. Na stránke www.podeltesaouspech.sk mohla akákoľvek firma pridať svoje logo a podeliť sa so svojim úspechom. Firma s najviac hlasmi vyhrala možnosť podeliť sa so svojim úspechom aj na billboardoch, ktoré sponzorovali T-com a T-mobile. Facebook like tlačidlo pod firmami generovalo stovky zobrazení súťaže na facebookových nástenkách užívateľov. Spoločnosti sa tak vďaka online kampani mohli doslova “podeliť o úspech”.

VÝSLEDKY:

Do súťaže sa zapojilo takmer tisíc slovenských firiem. Top 10 prihlásených zozbierali vyše 44 tisíc hlasov. Aj keď išlo o B2B kampaň podarilo sa len za štyri týždne prilákať 160.056 unikátnych návštevníkov. Vďaka virálnemu efektu Facebooku sa kampaň vynikajúco šírila a ušetrili sa prostriedky na médiá. Tie ju naštartovali, ale neskôr návštevnosť generovali súťažiaci.Svetovo najlepšia reklama roka pre Deutsche Telekom! Na „Telekom Media Awards“ sme získali GRAND PRIX a porazili nominované práce európskych a US značiek Deutsche Telekomu.

Náhľady práce

Creative Director:

Michal Pastier, Peter Darovec

Copywriter:

Mirka Kasanická, Michal Pastier, Miro Šifra

Programátor:

Jakub Novota, Marek Dérer

Art Director:

Matej Toman

Production manager:

Judita Víghová

Account:

Judita Víghová

Seriál:

nie