Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/a/c/ac65b567-90e1-4196-8969-6a0a43fed08b/zaraguza.com/sub/awards/libs/Nette/loader.php on line 19
Ad Of Can | Offline | Zaraguza Digital Awards

Sme najoceňovanejšia digitálna agentúra Zlatého klinca 2010 aj 2011.
Teraz nás môžete ohodnotiť aj vy!

Ad Of Can

Red Bull

ZADANIE:

Akým inzerátom osloviť študentov umeleckých škôl, aby sa zapojili do súťaže, kde majú z plechoviek vytvoriť niečo kreatívne?

IDEA:

Neoznamujme, inšpirujme. Red Bull priniesol po prvýkrát v kampani na súťaž Art of Can vyrobený inzeráty vyrobené skutočne z plechoviek.

RIEŠENIE:

Ad Of Can mohli okoloidúci nájsť v niekoľkých mestách Slovenska. Získali sme povolenia na umiestnenie v Mlynskej doline, na Mladej Garde, v Umelke, na VSVU, v Cvernovke...atd. Ďalším mestom bola Trnava.
Toto outdoor riešenie funguje aj v online prostredí a preto zasiahne aj ľudí, ktorí ho neuvidia naživo. Making of fotografie a foto plagátu mali viac ako 10 000 zobrazení za tri dni a zdieľa ich niekoľko desiatok surferov.
Ad Of Can sa stala najlepšou reklamou na Slovensku podľa hodnotenia Stratégií, čím získala na mesiac špeciálne miesto na webe www.strategie.sk, ktorý navštevujú zástupcovia cieľovej skupiny – kreatívci, grafici…

Náhľady práce

Creative Director:

Michal Pastier

Copywriter:

Michal Pastier

Art Director:

Marek Polakovič

Account:

Juraj Markovič

Seriál:

nie